Stavebníctvo
Peter Sógor DOKI
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Ipeľské Predmostie
- Od roku
- 2010
- IČO
- 45 457 492
Peter Sógor DOKI
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 991 10 Ipeľské Predmostie
- Na trhu od
- 3. marca 2010
- IČO
- 45 457 492
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 16
- rokov na trhu
- 2010
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Peter Sógor DOKI
Peter Sógor DOKI – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Ipeľské Predmostie. Podniká od 3. marca 2010.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Peter Sógor DOKI
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 45 457 492
- Dátum vzniku
- 3. marca 2010
- Miesto podnikania
- 991 10 Ipeľské Predmostie
- Živnostenský register
- Okresný úrad Veľký Krtíš, vložka č. 660-8126
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Peter Sógor DOKI zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Peter Sógor DOKI?
Miesto podnikania je v obci 991 10 Ipeľské Predmostie.
Čím sa Peter Sógor DOKI zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Peter Sógor DOKI?
IČO je 45 457 492.
Odkedy podniká Peter Sógor DOKI?
Podnikanie začalo 3. marca 2010. Na trhu pôsobí 16 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.